MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 13592464

nr 1359 2464

Skåp

Jugend, Ek. Bredd: 80, djup: 47 cm, höjd: 190 cm, nyckel

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 9 november 2020
kl 20:05:53

9/11 19:58:59 1      Vinnande bud

Jugend